BIOGRAFIA / BIOGRAPHY

English

jfjkfjx.

ALICJA

WIECZOREK

.

.

Wykształcenie

– 2007-2012 – studia jednolite magisterskie na kierunku Malarstwo specjalność: Malarstwo Sztalugowe, Wydział Sztuk Pięknych, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu

– 2012 – dyplom z wyróżnieniem na Wydziale Sztuk Pięknych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu – malarstwo sztalugowe, malarstwo ścienne, aneks z rysunku

– 2012-2014 – studia pierwszego stopnia na kierunku Edukacja Artystyczna specjalność Media Rysunkowe, Wydział Sztuk Pięknych, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu

– 2014 – dyplom z Rysunku Projektowego na Wydziale Sztuk Pięknych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu

2015-2019 – studia doktoranckie w dziedzinie sztuk plastycznych w dyscyplinie sztuki piękne, Wydział Sztuk Pięknych, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu

– 2019 – publiczna obrona rozprawy doktorskiej w dziedzinie sztuk plastycznych w dyscyplinie sztuki piękne „Pamiętnik. Systematyczność, automatyzm i przypadek w procesie twórczym”, Wydział Sztuk Pięknych, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, nadanie stopnia naukowego doktora w dziedzinie sztuki

 

 

Związki, grupy artystyczne

– od 2013 do 2015 – członkostwo w Grupie Samokształceniowej działającej przy Galerii nad Wisłą w Toruniu

– od 2013 – członkostwo w Związku Polskich Artystów Plastyków w okręgu toruńskim

– od 2015 – współzałożyciel i członek grupy artystycznej Piñata

– od 2016 – fundator i wiceprezes zarządu Fundacji Piñata

 

Udział w wystawach zbiorowych

– 2009 – Synteza Sztuk – w ramach Festiwalu Muzyki i Sztuki Probaltica, Galeria „S”, Pałac Dąmbskich, Toruń

2010 – cykl wystaw poplenerowych prezentowanych w ośrodkach kultury województwa kujawsko-pomorskiego, organizowanych przez Ośrodek Chopinowski, Szafarnia

2012

– 2012 – wystawa poplenerowa, muzeum ks. dr Władysława Łęgi, Grudziądz

– 2012 – V Ogólnopolski Konkurs Malarski „Zadra 2012” – pokonkursowa wystawa zbiorowa, Galeria Zadra, Warszawa

– 2012 – Wystawa Integracyjna II – w ramach otwarcia Przefestiwalu organizowanego przez Centrum Sztuki Współczesnej, Galeria nad Wisłą, Toruń

2013

– 2013 – Dyplomy 2012 – wystawa prezentująca wyróżnione prace dyplomowe, Centrum Sztuki Współczesnej „Znaki Czasu”, Toruń

– 2013 – Działania podstawowe – wystawa organizowana przez  Stowarzyszenie Artystyczne Magazyn Zbożowy GS w ramach XV Mogileńskich Spotkań Plastycznych, Hala Widowiskowo-Sportowa, Mogilno

– 2013 – Dodane – instalacja malarska na ścianie Galerii nad Wisłą- w ramach IV Święta Bydgoskiego Przedmieścia, Toruń

– 2013 – Powódź? – instalacja wideo w ramach wystawy „Powódź Śmieci Szabrownicy”, Galeria nad Wisłą, Toruń

– 2013 – 9 Triennale Małych Form Malarskich, Galeria Sztuki Wozownia, Toruń

– 2013 – Sztuka Otwarta – II Festiwal Sztuki Aktualnej Nowe Ciepło organizowany przez Miejskie Centrum Kultury, Galeria Przestrzeń Gruzownia, Nowe Miasto Lubawskie

– 2013 – 23.Ogólnopolski Przegląd Malarstwa Młodych „Promocje 2013”, Galeria Sztuki, Legnica

– 2013 – Wystawa towarzysząca 21 Spotkaniom Teatru Otwartego „Festiwal STO”, Teatr Terminus A Quo, Nowa Sól

2014

– 2014 23.Ogólnopolski Przegląd Malarstwa Młodych „Promocje 2013” – Muzeum Archeologiczno-Historyczne, Głogów

– 2014 – 23.Ogólnopolski Przegląd Malarstwa Młodych „Promocje 2013” – Ośrodek Kultury Wzgórze Zamkowe, Lubin

– 2014 – XL Dzieło Roku „Salon Wiosenny” – wystawa pokonkursowa – Galeria Sztuki Wozownia, Toruń

– 2014 – VI Biennale Tuba Satyrica – ogólnopolska wystawa rysunku humorystyczno- satyrycznego – Galeria Artus, Dwór Artusa, Toruń

– 2014 VI Biennale Tuba Satyrica – ogólnopolska wystawa rysunku humorystyczno- satyrycznego – Miejski Dom Kultury, Szczytno

– 2014 – Drugie życie książki – wystawa książki artystycznej – Dom Muz, Podmurna 95, Toruń

– 2014 Umajtkowienie – udział w wystawie / instalacji plenerowej organizowanej w ramach V Święta Bydgoskiego Przedmieścia, Góry Piekarskie, Toruń

– 2014 – III Triennale Malarstwa „Animalis”, Miejska Galeria Sztuki MM, Chorzów

– 2014 – 12. Międzynarodowy Jesienny Salon Sztuki, BWA Ostrowiec, Ostrowiec Świętokrzyski

– 2014 Salonik – wystawa książki artystycznej w ramach XX Toruńskiego Festiwalu Książki, Dom Muz- Poznańska 52, Toruń

2015

– 2015 – III Triennale Malarstwa „Animalis” – Galeria Sztuki BWA JATKI, Nowy Targ

– 2015 – III Triennale Malarstwa „Animalis” – Centrum Kultury Śląskiej, Nakło Śląskie 

– 2015 – Nowy Rozdział – wystawa członków ZPAP – Galeria ZPAP, Toruń

– 2015 – XLI Annale Dzieło Roku 2014/15 – Galeria ZPAP, Toruń

– 2015 – Fotografia Malowana Światłem – Atrium COK Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej UMK, Toruń

2016

– 2016 – Wystaw się w CSW – ogólnopolska pokonkursowa wystawa fotografii, Centrum Sztuki Współczesnej „Znaki Czasu”, Tor

– 2016 – I kujawsko-pomorskie podróże historyczne – wojewódzka wystawa pokonkursowa, Centrum Kultury Zamek Krzyżacki, Toruń

– 2016 – PROMESA – wystawa towarzysząca międzynarodowej konferencji naukowej, Akademicka Przestrzeń Sztuki „U Teologów” – Wydział Teologiczny UMK, Toruń

– 2016 – Smok toruński – wystawa pokonkursowa towarzysząca III edycji Festiwalu Kultury Popularnej DwuTakt – Dwór Artusa, Toruń

– 2016 – Naturalnie – wystawa doktorantów Wydziału Sztuk Pięknych UMK towarzysząca Międzynarodowej Wystawie Rysunku Studenckiego – Galeria ZPAP, Toruń

– 2016 – Projekt 966 – ogólnopolska wystawa z okazji Jubileuszu Chrztu Polski – Muzeum Uniwersyteckie UMK, Collegium Maximum, Toruń

– 2016 – Annale 2015/16 – wystawa członków okręgu toruńskiego ZPAP, Galeria ZPAP, Toruń

– 2016 – Projekt 966 ogólnopolska wystawa z okazji Jubileuszu Chrztu Polski – Pałac w Lubostroniu, Lubostroń

– 2016 – Kręgi – wystawa poplenerowa członków ZPAP – Galeria ZPAP, Toruń

– 2016 – POLYGONUM 4 wystawa sztuki twórców województwa kujawsko-pomorskiego – Galeria Miejska bwa, Bydgoszcz

– 2016 – Projekt 966 – ogólnopolska wystawa z okazji Jubileuszu Chrztu Polski – Galeria CKiS Wieża Ciśnień, Konin

– 2016 – Ulica Themersonów 3 – wystawa pokonkursowa – Galeria Kreski, Płocka Galeria Sztuki, Płock

– 2016 – Plener Grębocin – wystawa poplenerowa – Muzeum Piśmiennictwa i Drukarstwa, Grębocin

– 2016 – Projekt 966 – ogólnopolska wystawa z okazji Jubileuszu Chrztu Polski – Centrum Kultury Browar B, Galeria Sztuki „Beczkownia”, Włocławek

– 2016 – Podmalowania i obrazy wielowarstwowe – wystawa pracowników Zakładu Kształcenia Artystycznego UMK,  Galeria Forum – Wydział Sztuk Pięknych UMK, Toruń

2017

– 2017 – AQUAPRESJA – wystawa intermedialna – Wodociągowa Wieża Ciśnień Stare Bielany, Toruń

– 2017 – Projekt 966 – ogólnopolska wystawa z okazji Jubileuszu Chrztu Polski – BWA i UP, Piła

– 2017 – XVII Mogilieńskie Spotkania Plastyczne – Miejski Dom Kultury, Mogilno

– 2017 – Annale 2016/17, XLIII konkurs – Galeria ZPAP, Toruń

– 2017 – Działania Podstawowe „W drodze” – Hala widowiskowo-sportowa, Mogilno

– 2017 – REAL 3 – ogólnopolska wystawa malarstwa –  Muzeum w Koszalinie- Galeria Antresola, Koszalin

– 2017 – ITER PER TEMPUS – Centrum Kultury Zamek Krzyżacki, Toruń

– 2017 – PLENER MALARSKI NA HAWAJACH – wystawa poplenerowa – Folwark Hawaje, Stara Wiśniewka

– 2017 – Ulica Themersonów 4 – wystawa pokonkursowa – Galeria Kreski, Płocka Galeria Sztuki, Płock

– 2017 – VII Ogólnopolski Konkurs na ilustrację do tekstu Jeremiego Przybory – wystawa pokonkursowa – Galeria Okno na Sztukę, Kutnowski Dom Kultury, Kutno

2018

– 2018 – 2 Potęga Małej Formy – Miejskie Centrum Kultury, Bydgoszcz

– 2018 – III kujawsko-pomorskie podróże historyczne – wojewódzka wystawa pokonkursowa, Centrum Kultury Zamek Krzyżacki, Toruń

– 2018 – Annale – 2017/2018 – wystawa członków okręgu toruńskiego ZPAP, Galeria ZPAP, Toruń

– 2018 – Targi Młodej Sztuki Toruń 2018 – Dwór Artusa, Toruń

– 2018 – niepodległa dla Niepodległej – Galeria ZPAP Okręgu Gdańskiego, Gdańsk

– 2018 – 13e Biennale Humour & Vigne – Festival International du dessin d’humour – Cloître des Carmes, Jonzac – Charente-Martitime ((FRANCJA))

– 2018 – Plener w Płotowie – wystawa poplenerowa, Zagroda Styp-Rekowskich filia Muzeum Zachodniokaszubskiego, Płotowo

– 2018 – Międzynarodowy Plener w Wiśniowej – wystawa poplenerowa, Gimnazjum im. Orląt Lwowskich, Wiśniowa

– 2018 – LATO – Dom Muz ul. Podmurna, Toruń

– 2018 – 3–2–1–Ö – wystawa sztuki współczesnej – Künstlerhaus, Göttingen ((NIEMCY))

– 2018 – 2 Potęga Małej Formy – Galeria ma Wydziale Matematyki i Informatyki, Toruń

– 2018 – Ulica Themersonów 5 – wystawa pokonkursowa / wystawa jubileuszowa 2014-2018, Płocka Galeria Sztuki, Płock

– 2018 – 100 obrazów na 100-lecie niepodległości Polski – Dom Muz, Toruń

– 2018 – Pro Polonia Jubilatea – 100 lat – Galeria ZPAP, Toruń

-2018- VIII Ogólnopolski Konkurs na ilustrację do tekstu Jeremiego Przybory – wystawa pokonkursowa, Kutnowski Dom Kultury, Kutno

– 2018 – 9. Aukcja Charytatywna Na Rzecz Dzieci z Autyzmem Aperio – wystawa przedaukcyjna – Galeria Miejska Arsenał, Poznań

– 2018 – 1st International CAIROCATURE Cartoon Contest – Egypt / 2018Mahmoud Said Museum, Aleksandria ((EGIPT))

– 2018 – XI Międzynarodowy Plener Malarski – Wiśniowa Pachnąca Malarstwem 2018 – Galeria ICN POLFA, Rzeszów

2019

– 2019 – Wiśniowa 2018 – Plener Malarski Studentów Konserwacji – Galeria Forum UMK, Toruń

– 2019 – 2 Potęga Małej Formy – Wojewódzka Biblioteka Publiczna – Galeria WuBePe, Opole

– 2019 – Wystawa malarstwa – Galeria Sztuki w Toruń Plaza, Toruń

– 2019 – Batom, Lápis e HUMOR 2019 – Engenho Central, Piracicaba ((BRAZYLIA))

– 2019 – XVIII Mogileńskie Spotkania Plastyczne – Były Hotel Polonia przy ul. Jagiełły, Mogilno

– 2019 – Dzieła Annale ZPAP Toruń 2018/19 wystawa członków okręgu toruńskiego ZPAP – Galeria ZPAP, Toruń

– 2019 – XI Międzynarodowy Plener Malarski – Wiśniowa Pachnąca Malarstwem 2018 – Galeria Forum UMK, Toruń

– 2019 – Katharsis – Dom Polski, Bydgoszcz

– 2019 – Abstrakcyjnie – Galeria na Poddaszu, Biblioteka Główna PWSZ, Piła

– 2019 – 5. Humoràlia, Mostra d’Humor Gràfic „Dones en moviment” – międzynarodowe biennale – L’Institut d’Estudis Ilerdencs – Galeria l’ IEI Placa Catedral, Lleida ((HISZPANIA))

– 2019 – Konstelacje – Poza horyzont – wystawa pokonkursowa – Galeria ZPAP, Toruń

– 2019 5. Humoràlia, Mostra d’Humor Gràfic „Dones en moviment” międzynarodowe biennale, wystawa w ramach 16è Cicle de Cinema i Drets Humans – Centre de Cultures i Cooperació Transfronterera – Universitat de Lleida, Lleida ((HISZPANIA))

– 2019 – 10. Charytatywna Aukcja Sztuki Współczesnej na rzecz dzieci z autyzmem APERIO, Galeria u Jezutów, Poznań

– 2019 – „13th International Cartoon Contest”- międzynarodowa wystawa internetowa – Urziceni ((RUMUNIA))

– 2019 – CZAS-RUCH-PRZESTRZEŃ – ogólnopolska pokonkursowa wystawa rysunku (udział pozakonkursowy), Akademicka Przestrzeń sztuki, Galeria na Wydziale Matematyki i Informatyki UMK, Toruń

2020

– 2020 5. Humoràlia, Mostra d’Humor Gràfic „Dones en moviment” – międzynarodowe biennale – Hall del Centre Institut Ronda, Lleida ((HISZPANIA))

– 2020- Wystawa „Dla uczczenia 100. Lecia Powrotu Torunia do Polski”, Galeria ZPAP, Toruń

– 2020 5. Humoràlia, Mostra d’Humor Gràfic „Dones en moviment” – międzynarodowe biennale – Atenau Cooperatiu La Baula, Carrer del Nord, Lleida ((HISZPANIA))

– 2020 – „13TH INTERNATIONAL ZAGREB CAR CARTOON EXHIBIT 2019”, Aula of the City hall Zagreb (Trg Stjepana Radića-1), Zagreb, ((CHORWACJA))

– 2020 – „Batom, Lápis & TPM 2020” –Armazém 5 | Museu do Açúcar – Engenho Central, Piracicaba ((BRAZYLIA))

– 2020 – Dzieła ANNALE ZPAP Toruń 2019/20 – Galeria ZPAP, Toruń

 

 

Wystawy indywidualne

– 2012 – GRA W OBRAZY – wystawa dyplomowa, Wydział Matematyki i Informatyki UMK, Toruń

– 2012 – MIĘDZY ŚWIATAMI – aneks z rysunku, Wydział Matematyki i Informatyki UMK, Toruń

– 2012 – NIEDOSTRZEGALNE – instalacja malarska na murze- praca dyplomowa z Malarstwa Ściennego, Wydział Sztuk Pięknych UMK, Toruń

– 2012 – PRZENIKANIE – wystawa w winiarni Pod Antałkiem w ramach Przefestiwalu organizowanego przez Centrum Sztuki Współczesnej, Toruń

– 2014 –IN PROGRESS- wystawa z Karoliną Michalak i Agnieszką Szatkowską, Galeria Artus, Dwór Artusa, Toruń

– 2014 – ILUSTRACJE DO OPOWIADAŃ J. CORTAZARA – wystawa dyplomowa, Galeria 9,39, Zakład Rysunku UMK, Toruń

– 2015 –DZIENNIK – wystawa rysunku i malarstwa, Dom Muz, ul. Poznańska 52, Toruń

– 2015 – PRZESTRZEŃ ZILUSTROWANA – wystawa z Katarzyną Wendland, Muzeum Piśmiennictwa i Drukarstwa, Grębocin

– 2016 – GRA W OBRAZY – wystawa indywidualna, Miejskie Centrum Kultury, Bydgoszcz

– 2016 – WONDERLAND – wystawa intermedialna z Grzegorzem Wawrzyńczakiem, Galeria ZPAP, Toruń

– 2016 – ILUSTRACJE – wystawa rysunku i ilustracji w Gminnym Ośrodku Kultury, Raciążek

– 2017 – AQUAPRESJA 02– wystawa z Katarzyną Wendland i Grzegorzem Wawrzyńczakiem, Galeria Wieży Ciśnień Muzeum Wodociągów, Bydgoszcz

– 2017 – GRA W OBRAZY – Galeria Lustro MDK, Mogilno

– 2017 – PAMIĘTNIK- Galeria BRDA, Bydgoszcz

– 2017 – AQUAPRESJA 03 wystawa z Katarzyną Wendland i Grzegorzem Wawrzyńczakiem, Kawiarnia i Restauracja Wieża Ciśnień, Płock

– 2017 – ALL ALONG THE WATERTOWER – wystawa intermedialna z Katarzyną Wendland i Grzegorzem Wawrzyńczakiem, Dom Muz przy ul. Poznańskiej, Toruń

– 2017 – TRES PINTORES – wystawa z Katarzyną Wendland i Grzegorzem Wawrzyńczakiem GOK, Raciążek

– 2017 – AQUAPRESJA wystawa z Katarzyną Wendland i Grzegorzem Wawrzyńczakiem, Hala Pomp Stare Bielany, Toruń

– 2017 – AQUAPRESJA- wystawa z Katarzyną Wendland i Grzegorzem Wawrzyńczakiem, Galeria 011, Klub Od Nowa, Toruń

– 2018 – PAMIĘTNIK – wystawa towarzysząca wszczęciu przewodu doktorskiego, Galeria Forum UMK, Toruń

– 2018 – AQUAPRESJA 04 – Centrum Kultury Wieża Ciśnień, Konin

– 2018 – WONDERLAND – wystawa mixmedialna z Grzegorzem Wawrzyńczakiem, Galeria Sztuki Współczesnej, Włocławek

– 2018 – KRUCJATY PINATYwystawa z Katarzyną Wendland i Grzegorzem Wawrzyńczakiem, Muzeum Zachodniokaszubskie, Bytów

– 2019 – MALARSTWO – wystawa z Katarzyną Wendland w ramach 3. Fosy Pełnej Kultury – Kawiarnia Artystyczna, MOK Amfiteatr, Radom

– 2019 – PAMIĘTNIK – wystawa towarzysząca publicznej obronie rozprawy doktorskiej „Pamiętnik. Systematyczność automatyzm i przypadek w procesie twórczym”, Galeria Forum UMK – Wydział Sztuk Pięknych UMK, Toruń

 

 

Udział w aukcjach charytatywnych

– 2018 – 9. Aukcja Charytatywna Na Rzecz Dzieci z Autyzmem Aperio – Galeria Miejska Arsenał, Poznań

– 2019 – IX Marszałkowski Bal Dobroczynny – aukcja charytatywna CKK Jordanki, Toruń

– 2019 – Podziel się sztuką ze Światłem – aukcja charytatywna w ramach VI koncertu charytatywnego „Natalka Innym” – Hotel Ambasada, Krobia

 

Udział w wydarzeniach plenerowych

– 2015 – Pocztówki z Bydgoskiego”– działanie w ramach święta bydgoskiego przedmieścia, przed Domem Kultury Bydgoskie Przedmieście, ul. Krasińskiego, Toruń

– 2015 – Mała Forma z ZPAP – wystawa plenerowa przed galerią ZPAP, ul Ducha św, Toruń

– 2016 – Artystyczne Spotkania Zamkowe „Na styku kultur” organizowane przez GOK w Raciążku, ruiny zamku biskupów włocławskich, Raciążek

– 2016 – Kręgi – plener członków ZPAP, Dom Pielgrzyma, Skępe

– 2017 – Plener malarski na Hawajach – plener ogólnopolski – Folwark Hawaje, Stara Wiśniewka

– 2018 – Plener w Płotowie–  plener ogólnopolski organizowany przez Fundację Pinata – Zagroda Styp-Rekowskich filia Muzeum Zachodniokaszubskiego, Płotowo

.

Nagrody

– 2012 – dyplom z malarstwa „Gra w obrazy”- wyróżnienie

– 2015 – „Fotografia Malowana Światłem” konkurs fotograficzny organizowany przez Fundację Aleksandra Jabłońskiego- wyróżnienie

– 2016 „I kujawsko-pomorskie podróże historyczne”, Centrum Kultury Zamek Krzyżacki, Toruń- I nagroda

– 2016 „Smok toruński”- ogólnopolski konkurs na komiks towarzyszący III edycji Festiwalu Kultury Popularnej DwuTakt, Dwór Artusa, Toruń- II nagroda

– 2016 Ogólnopolski konkurs na komiks Fundacji „Krzyżowa”wygrana konkursu na ilustratora – I miejsce

– 2017 –Ulica Themersonów 3-ogólnopolski konkurs rysunkowy w ramach Festiwalu Themersonów 2016, Płocka Galeria Sztuki III nagroda

– 2017 – VII Ogólnopolski Konkurs na ilustrację do tekstu piosenki Jeremiego Przybory w ramach XIII Stacji Kutno Festiwalu Jeremiego Przybory organizowanego przez Kutnowski Dom Kultury- III miejsce

– 2018 – „III kujawsko-pomorskie podróże historyczne”, wojewódzki konkurs plastyczny , Centrum Kultury Zamek Krzyżacki, Toruń – II nagroda marszałka województwa kujawsko-pomorskiego

 

Inne osiągnięcia

– 2013 – 9 Triennale Małych Form Malarskich, Galeria Sztuki Wozownia, Toruń- kwalifikacja do wystawy ogólnopolskiej

– 2013 – 23.Ogólnopolski Przegląd Malarstwa Młodych „Promocje 2013”, Galeria Sztuki, Legnica- kwalifikacja do wystawy ogólnopolskiej

– 2014 – VI Biennale Tuba Satyrica, Galeria Artus, Dwór Artusa, Toruń- kwalifikacja do wystawy ogólnopolskiej

– 2014 – III Triennale Malarstwa „Animalis”, Miejska Galeria Sztuki MM, Chorzów- kwalifikacja do wystawy ogólnopolskiej

– 2014 – 12. Międzynarodowy Jesienny Salon Sztuki, BWA Ostrowiec, Ostrowiec Świętokrzyski- kwalifikacja do wystawy międzynarodowej

– 2015 „Wystaw się w CSW”, Centrum Sztuki Współczesnej „Znaki Czasu”, Toruń – kwalifikacja do wystawy ogólnopolskiej

– 2016 II Ogólnopolski Konkurs Malarski im. Leona Wyczółkowskiego 2016 – BWA Bydgoszcz – kwalifikacja do I etapu konkursu

– 2016 – Ulica Themersonów 3 – III edycja konkursu plastycznego, Płocka Galeria Sztuki – kwalifikacja do wystawy pokonkursowej

– 2016 – POLYGONUM 4- Miejska Galeria bwa Bydgoszcz – kwalifikacja do wystawy pokonkursowej

– 2018 – III Międzynarodowy Konkurs Malarski Fundacji Trzy Mosty – nominacja do nagrody Fundacji Trzy Mosty

-2018VIII Ogólnopolski Konkurs na ilustrację do tekstu Jeremiego Przybory – organizator: Kutnowski Dom Kultury –  kwalifikacja do ogólnopolskiej wystawy pokonkursowej

– 2018 – 1st International CAIROCATURE Cartoon Contest – Egypt / 2018Mahmoud Said Museum, Aleksandria (EGIPT) kwalifikacja do międzynarodowej wystawy pokonkursowej

– 2019 Batom, Lápis e HUMOR 2019 – Engenho Central, Piracicaba (BRAZYLIA) – kwalifikacja do międzynarodowej wystawy pokonkursowej

– 2019 5. Humoràlia. Mostra d’Humor Gràfic „Dones en moviment” – międzynarodowe biennale – Pati de L’Institut d’Estudis Ilerdencs (Placa Catedral), Lleida ( HISZPANIA ) kwalifikacja do międzynarodowej wystawy pokonkursowej

– 2019 Konstelacje – Poza horyzont – wystawa pokonkursowa – Galeria ZPAP, Toruń