O MNIE

English

jfjkfjxDoktorantka na Wydziale Sztuk Pięknych UMK w Toruniu, absolwentka Malarstwa na tym samym wydziale. Dyplom z wyróżnieniem za cykl „Gra w obrazy” otrzymała w 2012 roku. Licencjat z Edukacji Artystycznej z zakresu Mediów Rysunkowych – w 2014. Należy do ZPAP w Okręgu Toruńskim. Ma na swoim koncie wiele wystaw indywidualnych i zbiorowych o charakterze ogólnopolskim i międzynarodowym. Swoje prace pokazywała m.in na wystawie „Dyplomy 2012” w Centrum Sztuki Współczesnej „Znaki Czasu” w Toruniu, na Ogólnopolskim Przeglądzie Malarstwa Młodych „Promocje 2013” w Legnicy, na 9 Triennale Małych Form Malarskich w Galerii Sztuki Wozownia w Toruniu, podczas wystawy pokonkursowej III Triennale Malarstwa „Animalis” w Chorzowie, na 12. Międzynarodowym Jesiennym Salonie Sztuki w Ostrowcu Świętokrzyskim. Zajmuje się różnymi dziedzinami sztuki, jednak punktem wyjścia dla jej poszukiwań jest Malarstwo. W swoich pracach szuka wspólnego pola dla systematyczności i przypadku, ilustruje proces twórczy i podkreśla obecność sztuki w codziennym życiu. Stosuje wielowątkową formę dającą odbiorcy możliwość swobodnej interpretacji. Poza obrazami tworzy szeroki cykl rysunkowy pt. „Dziennik”, który liczy już ponad 800 realizacji, zajmuje się również ilustracją, projektowaniem i animacją.                         

 

Wykształcenie

-2007-2012- studia jednolite magisterskie na kierunku Malarstwo specjalność: Malarstwo Sztalugowe, Wydział Sztuk Pięknych, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu

-2012 – dyplom z wyróżnieniem na Wydziale Sztuk Pięknych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu – malarstwo sztalugowe, malarstwo ścienne, aneks z rysunku.

-2012-2014- studia pierwszego stopnia na kierunku Edukacja Artystyczna specjalność Media Rysunkowe, Wydział Sztuk Pięknych, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu.

-2014- dyplom z Rysunku Projektowego na Wydziale Sztuk Pięknych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

-od 2015- studia doktoranckie z zakresu sztuk pięknych, Wydział Sztuk Pięknych, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu.

 

 

Związki, grupy artystyczne

-od 2013- członkostwo w Grupie Samokształceniowej działającej przy Galerii nad Wisłą w Toruniu

-od 2013- członkostwo w Związku Polskich Artystów Plastyków w okręgu toruńskim

-od 2015- współzałożyciel i członek grupy artystycznej Piñata

-od 2016- wiceprezes Fundacji Piñata

 

Udział w wystawach zbiorowych

-2009- „Synteza Sztuk”, w ramach Festiwalu Muzyki i Sztuki Probaltica, Galeria „S”, Pałac Dębskich, Toruń

-2010- cykl wystaw poplenerowych, prezentowanych w ośrodkach kultury województwa kujawsko-pomorskiego, organizowanych przez Ośrodek Chopinowski, Szafarnia

-2012- wystawa poplenerowa, muzeum ks. dr Władysława Łęgi, Grudziądz

-2012- pokonkursowa wystawa zbiorowa, V Ogólnopolski Konkurs Malarski Zadra 2012, Galeria Zadra, Warszawa

-2012- „Wystawa Integracyjna II” – w ramach otwarcia Przefestiwalu organizowanego przez Centrum Sztuki Współczesnej, Galeria nad Wisłą, Toruń

-2013- Dyplomy 2012”, wystawa prezentująca wyróżnione prace dyplomowe, Centrum Sztuki Współczesnej „Znaki Czasu”, Toruń

-2013- „Działania podstawowe”- wystawa organizowana przez  Stowarzyszenie Artystyczne Magazyn Zbożowy GS w ramach XV Mogileńskich Spotkań Plastycznych, Hala Widowiskowo-Sportowa, Mogilno

-2013- „Dodane”- instalacja malarska na ścianie Galerii nad Wisłą- w ramach IV Święta Bydgoskiego Przedmieścia, Toruń

-2013- „Powódź?” – instalacja wideo w ramach wystawy „Powódź Śmieci Szabrownicy”, Galeria nad Wisłą, Toruń

-2013- 9 Triennale Małych Form Malarskich, Galeria Sztuki Wozownia, Toruń

-2013- „Sztuka Otwarta”, II Festiwal Sztuki Aktualnej Nowe Ciepło organizowany przez Miejskie Centrum Kultury, Galeria Przestrzeń Gruzownia, Nowe Miasto Lubawskie

-2013- 23.Ogólnopolski Przegląd Malarstwa Młodych „Promocje 2013″, Galeria Sztuki, Legnica

-2013- Wystawa towarzysząca 21 Spotkaniom Teatru Otwartego „Festiwal STO”, Teatr Terminus A Quo, Nowa Sól

-2014-23.Ogólnopolski Przegląd Malarstwa Młodych „Promocje 2013″, Muzeum Archeologiczno-Historyczne, Głogów

-2014- 23.Ogólnopolski Przegląd Malarstwa Młodych „Promocje 2013″, Ośrodek Kultury Wzgórze Zamkowe, Lubin

-2014- XL Dzieło Roku „Salon Wiosenny”- wystawa pokonkursowa, Galeria Sztuki Wozownia, Toruń

-2014- VI Biennale Tuba Satyrica- ogólnopolska wystawa rysunku humorystyczno- satyrycznego, Galeria Artus, Dwór Artusa, Toruń

-2014-VI Biennale Tuba Satyrica- ogólnopolska wystawa rysunku humorystyczno- satyrycznego, Miejski Dom Kultury, Szczytno

-2014- „Drugie życie książki”- wystawa książki artystycznej, Podmurna 95, Toruń

-2014- „Umajtkowienie”- udział w wystawie/instalacji plenerowej organizowanej w ramach V Święta Bydgoskiego Przedmieścia, Góry Piekarskie, Toruń

-2014- III Triennale Malarstwa „Animalis”, Miejska Galeria Sztuki MM, Chorzów

-2014- 12. Międzynarodowy Jesienny Salon Sztuki, BWA Ostrowiec, Ostrowiec Świętokrzyski

-2014- „Salonik” wystawa książki artystycznej w ramach XX Toruńskiego Festiwalu Książki, Dom Muz- Poznańska 52, Toruń

-2015- III Triennale Malarstwa „Animalis”, Galeria Sztuki BWA JATKI, Nowy Targ

-2015- III Triennale Malarstwa „Animalis”, Centrum Kultury Śląskiej, Nakło Śląskie 

-2015- „Nowy Rozdział”, wystawa członków ZPAP, Galeria ZPAP, Toruń

-2015- „XLI Annale Dzieło Roku 2014/15″, Galeria ZPAP, Toruń

-2015- „Fotografia Malowana Światłem”, Atrium COK Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej UMK, Toruń

-2016- „Wystaw się w CSW”- ogólnopolska pokonkursowa wystawa fotografii, Centrum Sztuki Współczesnej „Znaki Czasu”, Tor

-2016-„I kujawsko-pomorskie podróże historyczne”, wojewódzki konkurs plastyczny, Centrum Kultury Zamek Krzyżacki, Toruń

-2016- „PROMESA”, wystawa towarzysząca międzynarodowej konferencji naukowej, Akademicka Przestrzeń Sztuki „U Teologów”, Wydział Teologiczny UMK, Toruń

-2016- „Smok toruński” wystawa pokonkursowa towarzysząca III edycji Festiwalu Kultury Popularnej DwuTakt, Dwór Artusa, Toruń

-2016- „Naturalnie” wystawa doktorantów Wydziału Sztuk Pięknych UMK towarzysząca Międzynarodowej Wystawie Rysunku Studenckiego, Galeria ZPAP, Toruń

-2016- Projekt 966 – ogólnopolska wystawa z okazji Jubileuszu Chrztu Polski, Muzeum Uniwersyteckie UMK, Collegium Maximum, Toruń

-2016- „Annale 2015/16″ wystawa członków okręgu toruńskiego ZPAP, Galeria ZPAP, Toruń

-2016- Projekt 966 ogólnopolska wystawa z okazji Jubileuszu Chrztu Polski, Pałac w Lubostroniu, Lubostroń

-2016- „Kręgi”- wystawa poplenerowa członków ZPAP, Galeria ZPAP, Toruń

-2016- POLYGONUM 4- wystawa sztuki twórców województwa kujawsko-pomorskiego, Galeria Miejska bwa, Bydgoszcz

-2016- Projekt 966 – ogólnopolska wystawa z okazji Jubileuszu Chrztu Polski, Galeria CKiS Wieża Ciśnień, Konin

-2016- Ulica Themersonów 3- wystawa pokonkursowa, Galeria Kreski, Płocka Galeria Sztuki, Płock

-2016- Plener Grębocin- wystawa poplenerowa, Muzeum Piśmiennictwa i Drukarstwa, Grębocin

-2016- Projekt 966 – ogólnopolska wystawa z okazji Jubileuszu Chrztu Polski, Centrum Kultury Browar B, Galeria Sztuki „Beczkownia”, Włocławek

-2016- Podmalowania i obrazy wielowarstwowe- wystawa pracowników Zakładu Kształcenia Artystycznego UMK,  Galeria Forum- Wydział Sztuk Pięknych UMK, Toruń

-2017- AQUAPRESJA- wystawa intermedialna, Wodociągowa Wieża Ciśnień Stare Bielany, Toruń

-2017- Projekt 966 – ogólnopolska wystawa z okazji Jubileuszu Chrztu Polski, Centrum Kultury Browar B, BWA i UP, Piła

-2017- XVII Mogilieńskie Spotkania Plastyczne- Miejski Dom Kultury, Mogilno

-2017- Annale 2016/17, XLIII konkurs- Galeria ZPAP, Toruń

-2017- Działania Podstawowe „W drodze”- Hala widowiskowo-sportowa, Mogilno

-2017- REAL 3- ogólnopolska wystawa malarstwa,  Muzeum w Koszalinie- Galeria Antresola, Koszalin

-2017- ITER PER TEMPUS, Centrum Kultury Zamek Krzyżacki, Toruń

-2017- PLENER MALARSKI NA HAWAJACH- wystawa poplenerowa, Folwark Hawaje, Stara Wiśniewka

-2017-Ulica Themersonów 4- wystawa pokonkursowa, Galeria Kreski, Płocka Galeria Sztuki, Płock

-2017- WYSTAWA POKONKURSOWA VII Ogólnopolskiego Konkursu na ilustrację do tekstu Jeremiego Przybory, Galeria Okno na Sztukę, Kutnowski Dom Kultury, Kutno


.

biały kwardeat

Wystawy indywidualne

-2012-  „Gra w obrazy”- wystawa dyplomowa, Wydział Matematyki i Informatyki UMK, Toruń

-2012- „Między światami”- aneks z rysunku, Wydział Matematyki i Informatyki UMK, Toruń

-2012- „Niedostrzegalne”- instalacja malarska na murze- praca dyplomowa z Malarstwa Ściennego, Wydział Sztuk Pięknych UMK, Toruń

-2012- „Przenikanie” wystawa w winiarni Pod Antałkiem w ramach Przefestiwalu organizowanego przez Centrum Sztuki Współczesnej, Toruń

-2014- In progress”, wystawa z Karoliną Michalak i Agnieszką Szatkowską, Galeria Artus, Dwór Artusa, Toruń

-2014- „Ilustracje do Cortazara”- wystawa dyplomowa, Galeria 9,39, Zakład Rysunku UMK, Toruń

-2015-Dziennik” wystawa rysunku i malarstwa, Dom Muz, ul. Poznańska 52, Toruń

-2015- „Przestrzeń zilustrowana”- wystawa z Katarzyną Wendland, Muzeum Piśmiennictwa i Drukarstwa, Grębocin

-2016- „Gra w obrazy”, wystawa indywidualna, Miejskie Centrum Kultury, Bydgoszcz

-2016- „Wonderland”- wystawa intermedialna z Grzegorzem Wawrzyńczakiem, Galeria ZPAP, Toruń

-2016- „Ilustracje” wystawa rysunku i ilustracji w Gminnym Ośrodku Kultury, Raciążek

-2017- AQUAPRESJA 02- wystawa z Katarzyną Wendland i Grzegorzem Wawrzyńczakiem, Galeria Wieży Ciśnień Muzeum Wodociągów, Bydgoszcz

-2017-„Gra w obrazy”, Galeria Lustro MDK, Mogilno

-2017- „Pamiętnik”- Galeria BRDA, Bydgoszcz

-2017- AQUAPRESJA 03- wystawa z Katarzyną Wendland i Grzegorzem Wawrzyńczakiem, Kawiarnia i Restauracja Wieża Ciśnień, Płock

-2017- ALL ALONG THE WATERTOWER- wystawa intermedialna z Katarzyną Wendland i Grzegorzem Wawrzyńczakiem, Dom Muz przy ul. Poznańskiej, Toruń

-2017-  AQUAPRESJA- wystawa z Katarzyną Wendland i Grzegorzem Wawrzyńczakiem, Hala Pomp Stare Bielany, Toruń

-2017 -AQUAPRESJA- wystawa z Katarzyną Wendland i Grzegorzem Wawrzyńczakiem, Galeria 011, Klub Od Nowa, Toruń

 

 

Udział w wydarzeniach plenerowych

-2015- „Pocztówki z Bydgoskiego”- działanie w ramach święta bydgoskiego przedmieścia, przed Domem Kultury Bydgoskie Przedmieście, ul. Krasińskiego, Toruń

-2015- „Mała Forma z ZPAP”- wystawa plenerowa przed galerią ZPAP, ul Ducha św, Toruń

-2016 – „Artystyczne Spotkania Zamkowe. Na styku kultur” organizowane przez GOK w Raciążku, ruiny zamku biskupów włocławskich, Raciążek

-2016- „Kręgi”- plener członków ZPAP, Dom Pielgrzyma, Skępe

- 2017- „Plener malarski na Hawajach”- plener ogólnopolski, Folwark Hawaje, Stara Wiśniewka

 

Osiągnięcia

-2012 – wystawa dyplomowa „Gra w obrazy”- wyróżnienie

-2013- 9 Triennale Małych Form Malarskich, Galeria Sztuki Wozownia, Toruń- kwalifikacja do wystawy ogólnopolskiej

-2013- 23.Ogólnopolski Przegląd Malarstwa Młodych „Promocje 2013″, Galeria Sztuki, Legnica- kwalifikacja do wystawy ogólnopolskiej

-2014- VI Biennale Tuba Satyrica, Galeria Artus, Dwór Artusa, Toruń- kwalifikacja do wystawy ogólnopolskiej

-2014- III Triennale Malarstwa „Animalis”, Miejska Galeria Sztuki MM, Chorzów- kwalifikacja do wystawy ogólnopolskiej

-2014- 12. Międzynarodowy Jesienny Salon Sztuki, BWA Ostrowiec, Ostrowiec Świętokrzyski- kwalifikacja do wystawy międzynarodowej

-2015- „Dziennik” wystawa indywidualna w Domu Muz, Toruń- dofinansowanie wydarzenia przez Toruńską Agendę Kulturalną w ramach „Mikrowsparcia”

-2015„Fotografia Malowana Światłem” konkurs fotograficzny organizowany przez Fundację Aleksandra Jabłońskiego- wyróżnienie

-2015- „Wystaw się w CSW”, Centrum Sztuki Współczesnej „Znaki Czasu”, Toruń- kwalifikacja do wystawy ogólnopolskiej

-2016- „Hydrozagadka” cykl warsztatów w ramach projektu „Aquapresja” Grupy Piñata realizowany na Bydgoskim Przedmieściu (SP. XIII i Dom Dziecka „Młody Las”), Toruń- dofinansowanie wydarzeń przez Toruńską Agendę Kulturalną w ramach „Mikrowsparcia”

-2016- „I kujawsko-pomorskie podróże historyczne”, Centrum Kultury Zamek Krzyżacki, Toruń- I nagroda

-2016- „II Ogólnopolski Konkurs Malarski im. Leona Wyczółkowskiego 2016″, BWA Bydgoszcz- kwalifikacja do I etapu konkursu

-2016- „Smok toruński”- ogólnopolski konkurs na komiks towarzyszący III edycji Festiwalu Kultury Popularnej DwuTakt, Dwór Artusa, Toruń- II nagroda

-2016- „Ulica Themersonów 3″- III edycja konkursu plastycznego, Płocka Galeria Sztuki- kwalifikacja do wystawy pokonursowej

-2016- Ogólnopolski konkurs na komiks Fundacji „Krzyżowa”- wygrana konkursu na ilustratora (I miejsce)

-2016- POLYGONUM 4- Miejska Galeria bwa Bydgoszcz- kwalifikacja do wystawy pokonkursowej

-2016- Stypendium doktoranckie Wydział Sztuk Pięknych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu- październik 2016-wrzesień 207

-2016- Ulica Themersonów 3-ogólnopolski konkurs rysunkowy w ramach Festiwalu Themersonów 2016, Płocka Galeria Sztuki- III nagroda

-2017- Stypendium prezydenta Miasta Torunia w dziedzinie kultury na realizację projektu kulturalno-edukacyjno-społecznego pt. AQUAPRESJA- stypendium całoroczne

-2017- All Along The Watertower”- wystawa intermedialna z Katarzyną Wendland i Grzegorzem Wawrzyńczakiem- dofinansowanie wydarzenia przez Toruńską Agendę Kulturalną w ramach „Mikrowsparcia”

-2017- VII Ogólnopolski Konkurs na ilustrację do tekstu piosenki Jeremiego Przybory w ramach XIII Stacji Kutno Festiwalu Jeremiego Przybory organizowanego przez Kutnowski Dom Kultury- III miejsce

 .

Publikacje

V. Konkurs Malarski „Zadra 2012″, Galeria Zadra, Warszawa 2012, wyd. PBI, str. 208- katalog z wystawy 

- 9. Triennale Małych Form Malarskich, pod red. Teresy Dudzińskiej, Galeria Sztuki Wozownia, Toruń 2013, str. 76 – katalog z wystawy

- 23. Ogólnopolski Przegląd Malarstwa Młodych „Promocje 2013″, Galeria Sztuki w Legnicy, wyd.JAKS, Legnica 2013, str. 84 – 85- katalog z wystawy

- Tuba Satyrica VI „We wszystkim miej miarę”, Dwór Artusa, Toruń 2014, str. 19- katalog z wystawy

- XL Dzieło Roku „Salon Wiosenny”- Związek Polskich Artystów Plastyków, Toruń 2014- katalog z wystawy

- III Triennale Animalis, Miejska Galeria Sztuki MM, Chorzów 2014- katalog z wystawy

- 12. Międzynarodowy Jesienny Salon Sztuki, BWA Ostrowiec, Ostrowiec Świętokrzyski- katalog z wystawy

- Zawsze zielono zawsze niebiesko, Galeria i Ośrodek Plastycznej Twórczości Dziecka, Toruń- katalog z warsztatów plastycznych

- Światłopodgląd, Galeria i Ośrodek Plastycznej Twórczości Dziecka, Toruń- katalog z warsztatów plastycznych

- Annale 2014/15, XLI Dzieło Roku, Galeria ZPAP, Toruń- katalog z wystawy, str. 23

- Naturalnie. Wystawa Doktorantów Wydziału Sztuk Pięknych UMK Toruń- katalog z wystawy, str 18

-Hydrokatalog- autorska publikacja cyfrowa w ramach projektu dofinansowanego przez Toruńską Agendę Kulturalną- katalog z warsztatów plastycznych

- Projekt 966. Narodowy Jubileusz Sztuka Polska- katalog z wystawy

- Kręgi, Galeria ZPAP Toruń- katalog z wystawy

- Ulica Themersonów 3, płocka Galeria Sztuki- katalog z wystawy

biały kwardeat

Edukacja artystyczna (warsztaty, zajęcia plastyczne)

-2013- „Gra Artystyczna” 15 maja, warsztaty plastyczne, Centrum Sztuki Współczesnej „Znaki Czasu”, Toruń

-październik 2013- kwiecień 2014- praktyka studencka ciągła w Ognisku Pracy Twórczej Dom Harcerza pod opieką pani art. mal. mgr Danuty Ciechanowskiej, Toruń

-2014- 22 marca, „Komnata Wspomnień”- Teatr Cieni, wydarzenie edukacyjno-artystyczne w ramach imprezy „Noc w Pałacu Meissnerów” organizowanej przez Ognisko Pracy Pozaszkolnej Dom Harcerza, Toruń

-2014- 28-29 kwietnia, „Powrót Wirtualczyków do Kulturnacji” warsztaty edukacyjno-artystyczne zorganizowane w ramach Festiwalu Nauki i Sztuki, Wydział Sztuk Pięknych przy ul Sienkiewicza 4, Toruń

-2014- 27 listopada, „Drugie życie książki” warsztaty plastyczne organizowane w ramach XX Toruńskiego Festiwalu Książki, Filia Książnicy Kopernikańskiej, Dom Muz, Poznańska 52, Toruń

-marzec – czerwiec 2015- prowadzenie zajęć popołudniowych w Galerii i Ośrodku Plastycznej Twórczości Dziecka, Toruń

-2015- „Teatr Cieni” 23 marca, warsztaty prowadzone w ramach projektu „Światłopodgląd” organizowanego przez GiOPD, Toruń

-2015- „Leśne skarby” 11 maja, plenerowa akcja plastyczna w ramach projektu „Zawsze zielono, zawsze niebiesko” organizowanego przez GiOPD, Toruń

-2015- „Wszechświat” 18 maja, warsztaty prowadzone w ramach projektu „Światłopodgląd” organizowanego przez GiOPD, Toruń

-2015- „Sportretuj światło” 15 czerwca, warsztaty prowadzone w ramach projektu „Światłopodgląd” organizowanego przez GiOPD, Toruń

-2015- „Okno na świat” 17 czerwca, warsztaty prowadzone w ramach projektu „Światłopodgląd” organizowanego przez GiOPD, Toruń

-2015- „Kraina jaszczurów” 6 sierpnia, warsztaty prowadzone w ramach Sierpniowych Czwartków organizowanych przez GiOPD, Toruń

-2016- „Tantaradei” 26 kwietnia, warsztaty rzeźbiarskie z cyklu „Romanusy i Gotoki” realizowane w ramach projektu „Krucjaty Piñaty”, organizatorzy- Grupa Piñata, SP nr I, Toruń

-2016- „Aquatorbacze” 28 kwietnia, warsztaty graficzne (linoryt) z cyklu „Hydrozagadka” realizowane w ramach projektu „Aquapresja”, organizatorzy- Grupa Piñata, SP nr XIII, Toruń

-2016- „Średniowieczne PCV” 22 maja, warsztaty graficzne (linoryt) z cyklu „Romanusy i Gotoki” realizowane w ramach projektu „Krucjaty Piñaty”, Gimnazjum nr XI, Toruń

-2016- „H2O” 23 maja, warsztaty graficzne (kolagrafia) z cyklu „Hydrozagadka” realizowane w ramach projektu „Aquapresja”, Dom Dziecka „Młody Las”, Toruń

-2016- „Mieszkańcy mórz” 23 maja, warsztaty graficzne (kolagrafia) z cyklu „Hydrozagadka” realizowane w ramach projektu „Aquapresja”,  SP nr XIII, Toruń

-2016- „Średniowieczny ryngraf” 24 maja, warsztaty graficzne (szablon) z cyklu „Romanusy i Gotoki” realizowane w ramach projektu „Krucjaty Piñaty”, Gimnazjum nr XI, Toruń

-2016- „Co  żyje w rurach?” 26 maja, warsztaty graficzne (monotypia) z cyklu „Hydrozagadka” realizowane w ramach projektu „Aquapresja”, SP nr XIII, Toruń

-2016- 30 maja, 2 i 6 czerwca- organizacja pleneru intermedialnego dla studentów I roku Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki, Grębocin

-2016- „Aquagalaxy” 9 czerwca, warsztaty graficzne (frottage) z cyklu „Hydrozagadka” realizowane w ramach projektu „Aquapresja”, Dom dziecka „Młody las”, Toruń

-2016- „Smoki” 10 czerwca, warsztaty graficzne (monotypia) z cyklu „Romanusy i Gotoki” realizowane w ramach projektu „Krucjaty Piñaty”, Gimnazjum nr XI, Toruń

-2016- „Ryngraf UV” 10 czerwca, warsztaty graficzne (szablon) z cyklu „Romanusy i Gotoki” realizowane w ramach projektu „Krucjaty Piñaty”, Gimnazjum nr XI, Toruń

-2016- „Warsztaty graffiti”- 4 i 5 listopada 2016- prowadzenie i organizacja warsztatów z malarstwa ściennego i sztalugowego w Gminnym Ośrodku Kultury w Raciążku w ramach projektu dofinansowanego z Narodowego Centrum Kultury.

-2016- Warsztaty rysunkowe towarzyszące konkursowi „Gdybym był malarzem”, 3 grudnia 2016, Gminny Ośrodek Kultury, Raciążek

-2017- INDUSTRIAL- warsztaty graficzne (linoryt) w ramach projektu AQUAPRESJA, 19 kwietnia 2017, Gimnazjum nr 4, Toruń

-2017- BESTIARIUSZ- warsztaty graficzne dla dzieci (kolografia) w ramach projektu ITER PER TEMPUS, Centrum Kultury Zamek Krzyżacki, Toruń

-2017- Hełm dla Palladyna- warsztaty mixmedialne dla dzieci w ramach projektu ITER PER TEMPUS, Centrum Kultury Zamek Krzyżacki, Toruń

-2017- Rosa Pulchra Est- warsztaty mixmedialne dla seniorów w ramach projektu ITER PER TEMPUS, Centrum Kultury Zamek Krzyżacki, Toruń

-2017- Rosa Pulchra Est- warsztaty mixmedialne dla seniorów w ramach projektu ITER PER TEMPUS,Dom Pomocy Społecznej w Wielkiej Nieszawce, Toruń

biały kwardeat

Jury konkursowe

-2015-  ogólnopolski konkurs plastyczny dla dzieci pt. „Jedząc karpie chronisz przyrodę” organizowany przez Towarzystwo Promocji Ryb, Toruń

-2015-  wojewódzki konkurs plastyczny dla dzieci organizowany przez Kujawsko-Pomorskie Centrum Kształcenia Nauczycieli, Toruń

-2015-  ogólnopolski konkurs plastyczny dla dzieci  pt. „Najpiękniejszy talerz karpiowy” organizowany przez Towarzystwo Promocji Ryb, Toruń

biały kwardeat

Organizacja wystaw

-2014-„Drugie życie książki”- współorganizatorka i kuratorka wystawy książki artystycznej, wernisaż-16 maja 2014, Podmurna 95, Toruń

-2014- „Salonik”- współorganizatorka i kuratorka wystawy książki artystycznej w ramach XX Toruńskiego Festiwalu Książki, wernisaż- 26 listopada 2014, Dom Muz Poznańska 52, Toruń

-2015- „Ptaszarnia”- współtworzenie ekspozycji w Galerii i Ośrodku Plastycznej Twórczości Dziecka, Rynek Nowomiejski 17, wernisaż 9 czerwca 2015 Toruń

-2016- Plener Grębocin- organizacja pleneru i wystawy poplenerowej w Muzeum Piśmiennictwa i Drukarstwa, wernisaż 14 listopada 2016, Grębocin

-2017- AQUAPRESJA 01- wspólna koncepcja, organizacja i realizacja wystawy wraz z Katarzyną Wendland i Grzegorzem Wawrzyńczakiem, Wieża Ciśnień „Stare Bielany”, ul. Józefa 37-49, wernisaż 29 stycznia 2017

-2017- AQUAPRESJA 02- wspólna koncepcja, organizacja i realizacja wystawy wraz z Katarzyną Wendland i Grzegorzem Wawrzyńczakiem, Muzeum Wodociągów Galeria Wieża Ciśnień, ul.Filarecka 1, wernisaż 17 marca 2017

-2017- AQUAPRESJA 03- wspólna koncepcja, organizacja i realizacja wystawy wraz z Katarzyną Wendland i Grzegorzem Wawrzyńczakiem, Galeria w Kawiarni i Restauracji Wieża Ciśnień, ul. Warszawska 26, wernisaż 1 lipca 2017

-2017- „All Along The Watertower”- wspólna koncepcja, organizacja i realizacja wystawy wraz z Katarzyną Wendland i Grzegorzem Wawrzyńczakiem,Dom Muz ul. Poznańska, Toruń, wernisaż 15 września-2017- AQUAPRESJA – wspólna koncepcja, organizacja i realizacja wystawy wraz z Katarzyną Wendland i Grzegorzem Wawrzyńczakiem, Hala Pomp Stare Bielany, ul. Józefa, Toruń, wernisaż 13 grudnia 2017-2017- AQUAPRESJA – wspólna koncepcja, organizacja i realizacja wystawy wraz z Katarzyną Wendland i Grzegorzem Wawrzyńczakiem,Galeria 011, Od Nowa, Toruń, wernisaż 13 grudnia 2017È

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

biały kwardeat

Kontakt

e-mail:

PRIV: batswiat@gmail.com

GALERIA DZIKA: galeriadzika@gmail.com

FUNDACJA PINATA: ourpinata@gmail.com

telefon:

530443202

dzikie-stopy-giflogo-pinata-www-convert-video-online-com